účinnosť a inovácie

najnovšia technológia formulácií s pokročilými aktívnymi zložkami, ktoré maximalizujú účinnosť každého produktu.


Synergia medzi zloženými receptúrami a aplikáciou

textúry a formáty prispôsobené každej oblasti a indikácii s cieľom zlepšiť výsledky.


100% personalizovaný protokol

nové receptúry pre profesionálne a domáce použitie, ktoré možno kombinovať a navrhnúť protokoly vhodné pre každého používateľa a potreby.


vynikajúce výsledky

preukázaná účinnosť s viditeľnými výsledkami od prvých sedení a vysokou spokojnosťou zákazníkov.

čo je bodyshock®?

bodyshock® , je inovatívny rad telových riešení s receptúrami prispôsobenými každej potrebe a indikácii, podporený overenými výsledkami.

100% prispôsobený protokol s receptúrami, ktoré pôsobia synergicky tým, že kombinujú účinnosť a zmyslovosť, aby vytvorili jedinečné zážitky pri každej relácii.

výsledky

predtýmpo
predtýmpo

v čom spočíva bodyshock®?

Bodyshock® je personalizovaná lokálna liečba, ktorá kombinuje 10 sedení v centre a domáci protokol prispôsobený potrebám každého pacienta s cieľom maximalizovať výsledky.


Trvanie liečby
5 týždňov
Protokol: 100 % prispôsobený komplexný systém na spracovanie hlavných zmien siluety.

celkový počet relácií 10 sedení (2 sedenia týždenne)
Domovský protokol: Komplexná škála lokálnych riešení špecifických pre každú indikáciu, kombinovateľných na dosiahnutie protokolu vhodného pre každého pacienta a zameraného na maximalizáciu výsledkov v centre.

estetické ošetrenie tela bodyshock®

100 % prispôsobiteľné komplexné ošetrenie určené na ošetrenie 6 špecifických oblastí a receptúr vyvinutých s ultra koncentrovanými aktívnymi zložkami.

FAQ

Odporúčame absolvovať 10 sedení dvakrát týždenne, aby sa maximalizovala terapeutická odpoveď.

Rovnomernejšiu, hladšiu a hydratovanejšiu pokožku môžete vidieť už po prvom sedení. Po piatej relácii uvidíme výraznejšie zmeny s ďalej definovanou siluetou.

Odporúčame absolvovať 2 sedenia týždenne, aj keď ich možno zvýšiť na 3, ak hľadáte intenzívnejší efekt.

V závislosti od potrieb každého pacienta je možné v liečbe pokračovať a predĺžiť ju na ďalších 10 sedení. Počet sedení určuje odborník na základe anamnézy a vývoja pacienta.

Áno, odporúčame absolvovať udržiavacie sedenia na predĺženie dosiahnutých výsledkov, ako aj na rozvoj návykov starostlivosti o telo.

Profesionálny protokol bodyshock® zahŕňa špecifické masáže podľa ošetrovanej oblasti a indikácie. Zvyčajne bude masážna technika vhodná pre hlavný cieľ liečby. To umožňuje vykonávať drenážne, obehové, spevňujúce alebo remodelačné masáže podľa indikácie.

L-karnitín je nosičom mastných kyselín do mitochondrií, a preto je veľmi účinnou zložkou pri lipolytických kúrach. L-karnitín je látka s epigenetickou účinnosťou a protizápalovým a spevňujúcim účinkom, čo z neho robí relevantnú transverzálnu aktívnu zložku pre celý rad bodyshock.