ZAMESTNANCI

211

OFICIÁLNI DISTRIBÚTORI

94

MEDZINÁRODNÝ PREDAJ

87 %

ROČNÝ ROZPOČET R&D+I

40 %

KRAJINY

105

M2 ZARIADENÍ V BARCELONE

14 500

Spoločnosť sa od začiatku zaviazala k vývoju a marketingu produktov najvyššej kvality s vedecky dokázanými výsledkami .

Náš pokrok je spojený s prebiehajúcim výskumom a spoluprácou s nemocnicami, univerzitami a skúsenými odborníkmi z tohto sektora, keďže spoločnosť s nimi úzko spolupracuje na výskume a vývoji nových liečebných postupov.

Pokračujúca spolupráca s medicínskym sektorom umožnila spoločnosti Mesoestetic vyvinúť množstvo inovatívnych produktov na liečbu iných estetických problémov spojených s príznakmi a symptómami starnutia a s obavami o postavu.

Výsledky a účinnosť týchto produktov sú známe po celom svete, pretože spoločnosť teraz predáva svoje produkty vo viac ako 50 krajinách prostredníctvom distribútorov a renomovaných profesionálov v oblasti estetiky.

mesoestetic ® je svetovým lídrom v liečbe hyperpigmentácie po preformulovaní jedného z našich najúspešnejších produktov uvedením cosmelan ® .

Globálna inovácia s najširším sortimentom injekčných zdravotníckych pomôcok s označením CE pre intradermálne estetické injekcie.

Spoločnosť je v popredí estetickej medicíny a ponúka celý rad produktov na liečbu rôznych problémov súvisiacich so starnutím prispôsobeným a cieleným spôsobom.

Naše súčasné zariadenia s rozlohou viac ako 8 500 m2, ktoré boli otvorené v roku 2011, sú dôkazom nášho záväzku k rastu a dokonalosti.

V našom novom sídle sa nachádzajú naše výrobné linky (kozmeceutiká, nutraceutiká, lieky a injekčné zdravotnícke pomôcky) a naša biotechnologická jednotka a medicínska jednotka pre pozorovaciu kontrolu a dohľad, čo nám dáva možnosť skúmať ešte efektívnejšie aktívne zložky a vykonávať in vitro a testovanie in vivo na najmodernejších produktoch, ktoré vyrábame.

Spoločnosť exportuje viac ako 85 % tržieb a naše produkty a ošetrenia sú dostupné vo viac ako 90 krajinách na všetkých kontinentoch.

spoločnosť získala povolenie od Španielskej agentúry pre lieky a zdravotnícke pomôcky (Agencia Española del Medicamento y Producto Sanitario) na výrobu a predaj svojho prvého lieku.

Anestopic ® je lokálny anestetický krém na topickú aplikáciu určený na dočasné znecitlivenie oblastí tela pred určitými dermatologickými a estetickými zákrokmi.

Po štyroch rokoch výskumu a vývoja predstavuje mesoestetic ® dve referencie dermálnych implantátov na báze zosieťovanej kyseliny hyalurónovej veľmi vysokej kvality pre korekciu vrások a obnovu objemu tváre.

mesofiller global ® a mesofiller intenzívny sú plne integrované v širokom medicínskom sortimente mesoestetic ® , čo umožňuje vykonávať kombinované a prispôsobené liečby tak, aby vyhovovali potrebám každého pacienta.

S cieľom naďalej poskytovať profesionálom najmodernejšie technológie a najefektívnejšie ošetrenia vyvinula mesoestetic ® Genesis, prvé medicínsko-estetické zariadenie, ktoré je založené na SmartDrivity ™ .
Vďaka inteligentnému spojeniu 4 technológií spolu s farmakologickým účinkom exkluzívnych produktov ponúka Genesis širokú škálu programov, ktoré umožňujú vytvárať 100% prispôsobené liečby s vynikajúcou úrovňou terapeutickej odozvy.

mesoestetic ® ako špecialista na vývoj depigmentačných roztokov predstavuje melanoderm ® , vysoko účinnú špecifickú medikamentóznu liečbu, ktorá predstavuje terapeutickú možnosť liečby kožných hyperpigmentácií.

melanoderm ® znamená ďalší krok v umiestňovaní spoločnosti ako svetového lídra v oblasti depigmentácie, okrem pokračovania v inováciách v oblasti medicíny s cieľom poskytovať profesionálom liečby s vysokou účinnosťou, bezpečnosťou a toleranciou, aby bola zaistená maximálna spokojnosť pacienta.

Po rokoch úspechu a firemného rastu a očakávaní, že bude pokračovať v udržiavaní súčasného tempa, spoločnosť mesoestetic ® získala pozemok susediaci so svojimi zariadeniami, aby rozšírila svoje sídlo spoločnosti. Nová budova bude postavená tak, aby vyhovovala potrebám výskumu, vývoja a inovácií laboratória a zároveň ponúkala najlepšie a najkomplexnejšie školenia pre svojich partnerov a zákazníkov.

mesoestetic ® opäť rozširuje svoje sídlo spoločnosti akvizíciou pozemku s rozlohou viac ako 3000 m2, ktorý susedí so svojimi zariadeniami vo Viladecans. Miesto bude hostiť nový intralogistický projekt navrhnutý na zlepšenie jeho efektívnosti, ktorý bude optimalizovať 100 % skladových operácií spoločnosti a 35 % vychystávacích operácií.

Tento projekt je v rámci strategického plánu medzinárodnej expanzie a rastu spoločnosti naďalej ponúkať na trhu tie najlepšie služby a najinovatívnejšie produkty.

mesoestetic ® rozširuje svoje portfólio v službách gynekoestetiky s cieľom ponúknuť predovšetkým ženám ošetrenia pre integrálnu starostlivosť o telo. Prostredníctvom obnovy genitálnej harmónie má spoločnosť v úmysle prispieť k zlepšeniu sexuálneho zdravia u žien, pozitívne ovplyvniť ich sebavedomie a kvalitu života.

Ako odpoveď na skutočnú potrebu trhu a vyvinutý v spolupráci s celosvetovými štandardmi v tejto oblasti, mesoestetic ® predstavuje dermamelan ® intímne, lekárske ošetrenie vytvorené špeciálne na odstránenie hyperpigmentácie v intímnej oblasti.

Toto je prvý záväzok mesoestetic® do intímnej kategórie a zhromažďuje všetky poznatky spoločnosti v oblasti depigmentácie, v oblasti, v ktorej je svetovým lídrom. dermamelan® intímne je východiskovým bodom pre globálnu stratégiu mesoestetic ® , ktorá čoskoro predstaví novinky na omladenie intímnych partií u žien.

mesoestetic ® : predstavuje veľkú inováciu v intradermálnom ošetrení tváre pridaním dvoch nových formulácií na báze biomimetických peptidov, novej generácie vysoko účinných aktívnych zložiek s vysokou špecifickosťou, ktoré pôsobia na biologické procesy, ktoré dokážu zvrátiť starnutie kožných buniek.

.Za účelom uspokojenia rastúceho dopytu po tomto type zariadení sa mesohyal ™ od mesoestetic ® etabloval ako najširšia škála intradermálnych roztokov s označením CE pre bunkovú liečbu na mieru.

mesoestetic® predstavuje novú líniu hygieny tváre „čistiace riešenia“, ktorá ako prvá zahŕňa vývoj identity značky predstavenej v septembri 2020.

Mesoestetic®, vyvinutý pre najnáročnejších odborníkov na starostlivosť o pleť, uvádza na trh novú generáciu tvárovej hygieny, ktorá rešpektuje a uprednostňuje rovnováhu pleti textúrami, špecifickými aktívnymi zložkami a rôznymi senzorickými zážitkami, aby vyhovovala potrebám každého typu pleti.

Celý rad je formulovaný s postbiotikami, aby poskytoval účinný čistiaci, antioxidačný, antioxidačný a bio-balancujúci účinok, podporuje kožnú flóru a rovnováhu pH pokožky.

mesoestetic® pokračuje v raste ako značka aj ako spoločnosť. V septembri 2020 laboratórium predstavilo vývoj svojej vizuálnej identity v globálnom meradle spojenú s novým tvrdením, ktoré zahŕňa všetky jej hodnoty a stavia firmu ako vedcov v službách krásy: „prvok pre odborníkov na starostlivosť o pleť“.

S novým tvrdením sa mesoestetic® stáva základným prvkom starostlivosti o pleť a oceňuje výskum a lekárske poznatky ako budúcnosť krásy.

Týmto spôsobom spoločnosť mesoestetic® naďalej vsádza na inovácie a neustále hľadí do budúcnosti, pričom stavia na svojich silných stránkach prostredníctvom vizuálnej evolúcie, ktorej cieľom je byť východiskovým bodom novej etapy, v ktorej spoločnosť ašpiruje na to, aby bola aj naďalej meradlom.

V mesoestetic® sme mali od začiatku jasné povolanie: vyvíjať a uvádzať na trh medicínsko-kozmetické ošetrenia maximálnej bezpečnosti, účinnosti a kvality po celom svete.

1. apríla, s prítomnosťou vo viac ako 90 krajinách, sme s hrdosťou otvorili našu prvú pobočku vo Varšave v Poľsku. To predstavuje dôležitý krok v našej stratégii internacionalizácie a zároveň robí z tejto krajiny pre spoločnosť strategický trh.

Po niekoľkých rokoch výskumu predstavuje mesoestetic® nový dermamelan®, jediné citlivé depigmentačné ošetrenie na trhu, ktoré má korekčné a regulačné účinky.

mesoestetic® ponúka riešenia na depigmentáciu už viac ako 30 rokov, vďaka čomu sa spoločnosť stala celosvetovým štandardom v tejto oblasti. Nový dermamelan® spája vo svojom vývoji všetky tieto odborné znalosti s najnovším vedeckým výskumom a využitím nových technológií (veľké dáta, umelá inteligencia a výpočtový dizajn). Výsledkom je liečba, ktorá ponúka ešte efektívnejšie výsledky, s protokolom, ktorý je pre pacienta oveľa pohodlnejší a pomocou ktorého laboratórium získalo 2 patenty (molekula melafenónu® a komplex (SYN)PIGMENTARGET účinné látky).

V mesoestetic® spolupracujeme s odborníkmi v oblasti gynekológie na zlepšení intímnej pohody a zdravia žien. Po uvedení intímneho depigmentačného roztoku dermamelan® intímne v roku 2020, tento rok 2022, predstavujeme nové roztoky s kyselinou hyalurónovou (mesofiller® sensitive, mesofiller® sensitive plus e hydragel intímne) zamerané na obnovenie funkčnosti, komfortu a vzhľadu pokožky. intímnej oblasti a zlepšenie kvality života žien.

Ako výsledok štúdia viacerých zmien siluety a pochopenia spúšťačov, ktoré ovplyvňujú jej vývoj, tu predstavujeme profesionálne ošetrenie bodyshock® : inovatívny rad telových riešení prispôsobených všetkým potrebám a podporený overenými výsledkami.

Plne prispôsobený protokol s receptúrami , ktoré kombinujú účinnosť a pocity . bodyshock® prináša viditeľné výsledky proti hlavným telesným zmenám (celulitída, lokalizovaný tuk, ochabnutosť a strie).

Hlavné viditeľné znaky starnutia pokožky do značnej miery závisia od vonkajších faktorov (návyky životného štýlu a prostredia), ktoré podporujú aktiváciu epigenetických mechanizmov, ktoré sa stávajú hlavnými spúšťačmi starnutia pokožky.

Ako výsledok dlhoročného výskumu a po uvedení ošetrenia kabíny v roku 2021 sme v mesoestetic® vyvinuli širokú škálu domácich produktov proti starnutiu, ktoré korigujú hlavné príznaky starnutia: nedostatok jasu, strata pevnosti a vrásky a mimické línie pôsobiace na epigenetické markery zodpovedné za starnutie pokožky. Zahŕňajú receptúry a textúry, ktoré možno voľne kombinovať, aby sa ošetrenie prispôsobilo potrebám každého človeka, zlepšilo sa celkový vzhľad a zlepšila sa krása v každej fáze.