špecialisti na depigmentáciu

V spoločnosti mesoestetic® sme odborníkmi na depigmentáciu. Viac ako 30 rokov výskumu v tejto oblasti a skúsenosti tisícov pacientov po celom svete z nás robia referenčnú spoločnosť.

Inovácia potvrdená dvoma patentmi

Naše znalosti a používanie nových technológií v tomto vývoji nás viedli k predloženiu dvoch nových patentov, ktoré potvrdzujú jedinečnosť dermamelan®.


vynikajúce klinické výsledky

Testovaný na všetkých typoch škvŕn, dermamelan® preukázal vysokú účinnosť a bezpečnosť pri všetkých typoch kožných škvŕn.


vysoká spokojnosť pacienta

Progresívne ošetrenie, ktoré poskytuje viditeľné výsledky už od prvých týždňov a dlhodobo udržuje jednotnosť a kvalitu pleti .

dermamelan® skúsenosti a klinické prípady

Výsledky našich pacientov sú najlepším dôkazom jeho účinnosti

predtýmpo

„Predtým som podstúpil laser a peeling a výsledky trvali jeden mesiac. S dermamelanom® , po troch týždňoch som začal vidieť výsledok a o rok neskôr je moja pokožka stále rovnomerná a žiarivejšia. Vrelo odporúčam.“

Lili, 38 rokov

„Moje škvrny vo mne vyvolali nepríjemné pocity a na ich maskovanie som použila make-up. Po ošetrení škvrny zmizli, nemám ich a teraz je moja pokožka pevná, hladká a žiarivejšia.“

Daniela, 39 rokov

„Po mesiaci a pol boli moje škvrny oveľa lepšie a po 3 mesiacoch od začatia liečby sa zdalo, že som o 10 rokov mladší! Naučil som sa vždy používať fotoprotektor.“

Diana, 40 rokov

„Predtým som skúšal šupky, ale nemajú nič spoločné s výsledkami dermamelanu® . O týždeň som si už všimol, že moje škvrny sú rozmazané a teraz moja pokožka vyzerá ako nová, s vysokým žiarivosťou. Odporučil by som to.“

Sandra, 39 rokov

Čo je metóda dermamelan® a ako funguje?

dermamelan® je medicínska depigmentačná metóda, ktorá účinne a progresívne odstraňuje škvrny pôsobením na hromadenie pigmentu v koži a na koreň problému, čím poskytuje komplexný a dlhotrvajúci výsledok.

Ošetrenie pozostáva z prvého sedenia po konzultácii a domáceho ošetrenia, ktoré trvá 4 mesiace.

v konzultačnej fáze Po správnej diagnóze začína liečba prvým stretnutím s lekárom. Profesionál aplikuje dve masky s intenzívnym depigmentačným účinkom.

Doma fáza Pokračujte v liečbe podľa domácej smernice. Spočíva v aplikácii doplnkových kozmetických produktov počas 4 mesiacov s kontinuálnym depigmentačným pôsobením a dlhodobou reguláciou nadprodukcie pigmentu.

chceli by ste sa dozvedieť viac o kožných škvrnách?

Kožné škvrny sú veľmi častým problémom najmä u žien. Ide o stmavnutie kože spôsobené nadprodukciou pigmentu alebo melanínu, ktorý sa nerovnomerne hromadí v koži . Táto nadprodukcia je spôsobená zmenou určitých bunkových mechanizmov , ktoré vedú k nadbytku pigmentu.

Existujú rôzne typy škvŕn podľa ich pôvodu a ich distribúcie na koži . Môže sa objaviť v dôsledku viacerých spúšťacích faktorov, z ktorých najdôležitejší je výsledok slnečného žiarenia bez ochrany. Zúčastňujú sa aj ďalšie faktory, ako je genetická predispozícia, zápalové stavy, hormonálne zmeny a niektoré fotosenzibilizačné lieky (perorálna antikoncepcia, protizápalové lieky, antibiotiká atď.).

Je to komplexný problém a v mnohých prípadoch sú odolné voči mnohým medicínsko-estetickým zákrokom. Aby sme dosiahli efektívny a dlhotrvajúci výsledok a zabránili odrazu, musíme pracovať nielen na odstránení nahromadeného pigmentu , ktorý spôsobuje viditeľné stmavnutie, ale aj na liečbe bunkového pôvodu patológie s cieľom zastaviť nadprodukciu melanínu. a tým zabrániť opätovnému objaveniu sa škvŕn.

FAQs dermamelan®

Vhodnosť použitia dermamelan-u® pre Vás môže byť konzultovaná s Vami vybraným odborným lekárom počas Vašej konzultácie.

Ide o proces, pri ktorom sa pokožka postupne a riadene úplne obnovuje. Počas počiatočnej fázy a po ošetrení na klinike sa pokožka javí ako začervenaná a môžete cítiť teplo, ale ide o mierne, očakávané reakcie, ktoré po 24-48 hodinách vymiznú. Počas domácej fázy je normálne zaznamenať mierne odlupovanie a niekedy môžete pociťovať určitú citlivosť. Tieto účinky vymiznú pri aplikácii domácich produktov odporúčaných vaším odborníkom.

dermamelan® je neinvazívna lokálna liečba a nebráni vám v bežnom živote. Je však životne dôležité, aby bol dodržaný denný režim domácej starostlivosti a pokiaľ je to možné, vyhýbať sa slnečnému žiareniu.

Škvrny budú po ošetrení veľmi výrazne zredukované, avšak tam, kde sa škvrna vyskytla, bude vždy existovať trend opätovného objavenia sa. Je nevyhnutné dodržiavať rutinu domácej starostlivosti a neustále používať špecifickú fotoprotekciu, ktorá zabraňuje repigmentácii. Váš špecialista na pleť vám bude vedieť poradiť tie najlepšie produkty pre vás.

Pre dosiahnutie čo najlepšieho výsledku je najvhodnejší čas po letnej sezóne, vyhýbať sa priamemu, intenzívnemu slnečnému žiareniu počas ošetrenia. V niektorých oblastiach, kde sa žiareniu nedá vyhnúť, sa odporúča vyhnúť sa priamemu ožiareniu, použitiu klobúka a primeranej špecifickej fotoprotekcii.

Iné ošetrenia, ako je laser alebo peeling, majú korekčný účinok na škvrny tým, že odstraňujú pigment nahromadený v koži, ale nedá sa vyhnúť ich opätovnému výskytu. dermamelan® má dvojitý korekčný, ale aj regulačný účinok na liečbu pôvodu problému a udržiavanie nadprodukcie pigmentu pod kontrolou, aby sa zabránilo opakovaniu.

Ak sa používa správne a pod dohľadom odborníka, nemali by sa vyskytnúť žiadne vedľajšie účinky. dermamelan® je lokálna liečba, a preto je minimálne invazívna; to vám nebráni v tom, aby ste pokračovali vo svojom bežnom každodennom živote. Počas počiatočnej fázy a po ošetrení po konzultácii môže byť pokožka podráždená alebo začervenaná. Je to úplne normálne a očakávané a v priebehu niekoľkých dní zmizne. Počas domácej fázy je bežné pociťovať mierny peeling a citlivosť, čo sú príznaky, ktoré vymiznú pri aplikácii domácich produktov odporúčaných odborníkom.

Najvýraznejšia zmena nastáva v priebehu niekoľkých týždňov od aplikácie masky po konzultácii. Uvidíme zlepšenie textúry pokožky a redukciu farby škvrny. Je to preto, že počas tohto obdobia sa melanín odstraňuje z vonkajších vrstiev kože. V liečbe však musíme pokračovať celé 4 mesiace, pretože odstránenie nahromadeného melanínu nestačí; musíme regulovať jeho nadprodukciu.

Nová receptúra ​​dermamelan® je bezprecedentná receptúra ​​s dvoma exkluzívnymi patentmi vyvinutými spoločnosťou mesoestetic® na dosiahnutie maximálnej účinnosti pri korekcii a regulácii hyperpigmentácie. Umožňujú vysoko účinný a komplexný účinok pri ošetrení najodolnejších škvŕn:

(Syn)pigmentarget: komplex s 3 aktívnymi zložkami, ktoré synergicky pôsobia na inhibíciu procesu regulácie syntézy pigmentu.

Melafenón: pôsobí priamo znížením nadprodukcie pigmentu v melanocytoch (bunka zodpovedná za syntézu melanínu).