Starnutie pokožky je postupný proces, ktorý sa prejavuje ako séria porúch vzhľadu a štruktúry pokožky.

V mesoestetic® vyvíjame riešenia proti starnutiu, ktoré korigujú viditeľné známky starnutia a zabraňujú predčasnému starnutiu pleti. Naše receptúry proti starnutiu obsahujú inovatívne aktívne zložky, ktoré synergicky pôsobia proti hlavným príznakom starnutia v každom stupni starnutia.

Existujú 4 stupne starnutia pleti, ktoré sa postupne objavujú v podobe straty jasu, vrások, ochabnutosti a nedostatku hustoty pleti. K týmto prejavom starnutia treba pristupovať inak a nezávisle. S ohľadom na túto skutočnosť sme navrhli špecifické ošetrenie proti starnutiu, ktoré poskytuje preventívnu a nápravnú reakciu na každý prejav

naše značky proti starnutiu

age element®
Podmienky prostredia, skúsenosti a životný štýl sú hlavnými aktivátormi epigenetických mechanizmov, pričom zároveň podporujú a urýchľujú hlavné viditeľné znaky veku. Najnovšie vedecké pokroky sú navrhnuté tak, aby pôsobili na tieto epigenetické zmeny a resynchronizovali prirodzené procesy ochrany a opravy pokožky.
age element® proti vráskam

Rad produktov proti starnutiu, ktorý aktivuje mechanizmy regenerácie pokožky, znižuje výskyt vrások a mimických liniek a zabraňuje ich tvorbe.

age element® rozjasnenie

Rad produktov proti starnutiu s intenzívnym antioxidačným účinkom, ktorý zvyšuje žiarivosť tváre a zabraňuje predčasnému starnutiu.

age element® spevnenie

Rad produktov proti starnutiu so sťahujúcim účinkom na boj s ochabnutosťou a stratou definície oválu tváre.

age element®

antiaging profesionálne a personalizované ošetrenie

Najnovšia generácia profesionálneho antiagingového systému inšpirovaného najpokročilejšou medicínsko-kozmetickou technológiou.

globálny eyecon®

profesionálny liečebný program špecifický pre očné kontúry

Špecifické profesionálne ošetrenie na boj proti známkam starnutia a únavy očného okolia. Očný obrys je obzvlášť citlivá oblasť, ktorá má odlišné anatomické vlastnosti, čo vysvetľuje, prečo musí byť ošetrenie špecifické.

mesoéclat®

profesionálne ošetrenie pre okamžité omladenie mesoéclat®

Profesionálne ošetrenie pre starnutie tváre. Omladzuje pokožku, neutralizuje voľné radikály a podporuje blednutie s účinkom proti škvrnám. Zvyšuje jas pokožky a umožňuje lepšiu absorpciu vlhkosti a elasticitu pokožky.

zistite viac o antiaging

časopis mesoestetic®