Škvrny na koži sú bežným problémom, ktorý spúšťa viacero faktorov a ich vlastnosti a liečba sa líšia v závislosti od typu škvrny, veku a typu pokožky. V mesoestetic ® sme špecialisti na depigmentáciu pokožky. Viac ako 30 rokov neustáleho hľadania inovácií v tejto oblasti nám umožnilo ponúkať konsolidované, uznávané riešenia depigmentácie, ktoré podporujú naše vedúce postavenie.

Objavte mesoestetic ® depigmentačné riešenia a ošetrenia, riešenia, ktoré pomáhajú udržiavať škvrnu pod kontrolou a zabraňujú vzniku nových škvŕn.

naše depigmentačné ošetrenia

cosmelan®

depigmentačné profesionálne ošetrenie

cosmelan® je profesionálna depigmentačná metóda, ktorá úplne odstraňuje škvrny a zabraňuje ich opätovnému objaveniu s krátkodobým a dlhodobým výsledkom.

dermamelan®

depigmentačné lekárske ošetrenie

Špičková svetová lekárska depigmentačná liečba.

Jeho unikátne a inovatívne zloženie bezpečne a efektívne odstraňuje existujúce škvrny a zabraňuje ich opätovnému objaveniu, pričom ich udržiava pod kontrolou pre dlhotrvajúci výsledok.

dermalen
dermamelan® intimate

depigmentačná metóda pre intímnu oblasť

Korekčná a regulačná metóda depigmentácie, ktorá prináša efektívny krátkodobý a dlhodobý výsledok na korekciu hyperpigmentácie vo vonkajšej intímnej oblasti, na vnútornej strane stehien a v slabinách.