Postupom času vznikajú mimické linky, ktoré sa postupne premieňajú na hlbšie vrásky okolo očí, úst, medzi obočím, kútiky úst alebo v nosoústnych ryhách. Kožné tkanivo stráca elasticitu, mení sa jeho štruktúra (zhrubne alebo sa stenčuje) a objavujú sa povrchové abnormality (malé cievky v koži, tmavé škvrny). Vek odhaľuje aj ďalšie problémy, ktoré ovplyvňujú estetickú harmóniu tváre, ako je strata objemu pier a líc.

Ak sa starnutiu nedá vyhnúť, možno ho spomaliť lekárskymi zákrokmi, ktoré sú minimálne invazívne a dosahujú okamžité a trvalé výsledky. Jednou z nich sú tvárové výplne kyseliny hyalurónovej.

Je to najkompletnejšia škála roztokov a špecifických účinných látok v sterilných ampulkách pre transkutánnu aplikáciu.

Meso.prof ponúka profesionálovi možnosť vybrať si konkrétne účinné látky alebo hotové koktaily na navrhnutie ošetrení tváre, tela a vlasov na mieru.

Rad meso.prof má 2 riadky:

C.PROF: KOKTAILY ÚČINNÝCH LÁTOK NA LIEČBU ŠPECIFICKÝCH ESTETICKÝCH ŤAŽKOSTÍ

Línia c.prof obsahuje 10 koktailov účinných látok na liečbu starnutia, kožných škvŕn, celulitídy, ochabnutosti tváre a tela, ako aj zadržiavania tekutín. Vysoko koncentrované formulácie koktailov boli navrhnuté tak, aby zaručovali terapeutickú reakciu najvyššieho rádu. Široká škála účinných látok koktailov podporuje prirodzené procesy bunkovej opravy a zmierňuje zmeny v kožnom tkanive. Jeho pH je v rozmedzí fyziologického pH, medzi 6,5 a 7,5, čím sa zabezpečuje maximálna tolerancia pokožky.

X.PROF: AKTÍVNE ZLOŽKY NA NAVRHOVANIE 100% PERSONALIZOVANÝCH OŠETRENÍ

Po stanovení diagnózy na stanovenie požiadaviek na svojho pacienta si odborník môže vybrať z 24 účinných látok, ktoré tvoria líniu, a aplikovať ich buď jednotlivo alebo kombinovane ako koktaily.

Ide o minimálne invazívnu techniku, ktorá umožňuje prenikanie účinných látok do epidermy a dermy, kde majú maximálnu účinnosť bez potreby ihiel. Ošetrenia sa vykonávajú dermarollerom (technika mikroneedlingu) alebo zariadením (elektroporácia, ionoforéza, ultrazvuk, IR termoterapia).

Tiež známy ako indukčná terapia kolagénom. Vykonáva sa pomocou dermarolleru, valčeka, ktorý má na hlave množstvo mikroihiel.

Pri prechode cez oblasť, ktorá sa má ošetriť, otvára mikrokanály v epiderme, čo uľahčuje prenikanie súčasne aplikovaných účinných látok do pokožky. Mikroskopické vpichy spôsobené valčekom stimulujú hojivé a opravné mechanizmy pokožky a dosahujú prirodzenú produkciu kolagénu a elastínu.

MIKRONEEDLING

1. Očistite oblasť, ktorá sa má ošetriť, hydramarikom a hydratonikom

2. Vyberte roztok meso.prof vhodný pre požiadavky pokožky. V závislosti od citlivosti pacienta sa lokálne aplikuje chlad, aby sa minimalizoval pocit nepohodlia, za žiadnych okolností sa nemá používať anestetický krém.

3. Zrolujte dermaroller a súčasne naneste roztok meso.prof na ošetrovanú oblasť.

4. Masírujte oblasť.

5. Naneste opaľovací krém s vysokou ochranou. Počas celého obdobia liečby sa odporúča aplikovať opaľovací krém SPF50+ trikrát denne

SYSTÉM TMT

1. Príprava kože

Odmastite pokožku oblasti, ktorá sa má ošetriť, gázou nasiaknutou profesionálnym odmasťovacím krémom.

2. Príprava relácie a aplikačného protokolu

Vyberte roztok meso.prof vhodný pre potreby ošetrovanej oblasti a zmiešajte s mezogélovým základom, pretrepávajte obsah, kým sa úplne nerozpustí.
Nasaďte fľašu s mezogelovým dnom na roll-on zariadenia.
Začnite s ošetrením, ktoré posúva roll-on po ošetrovanej ploche, robí pomalé pohyby bez nadmerného tlaku, čo umožňuje progresívnu absorpciu účinných látok.
Príležitostná aplikácia na najviac postihnuté oblasti.

3.Dokončovacie práce

Odstráňte zvyšný mezogel a naneste konečný produkt prispôsobený vykonanému ošetreniu.
Dokončite aplikáciou hydratačnej ochrany pred slnkom.

4. Domáca liečba

Vyberte si domácu liečbu, ktorá najlepšie vyhovuje potrebám pacienta.

predtýmpo
predtýmpo
m.pen [pro] + c.prof 213 mezotox riešenie m.pen [pro] + c.prof 210 Depigmentačný roztok

všetky produkty

meso.prof