Starnutie, či už vnútorné alebo vonkajšie, začína v bunkách, je to zmena biologických, biochemických a molekulárnych mechanizmov, ktorá časom zahŕňa stratu funkčnosti, bunky prestávajú efektívne plniť svoju činnosť, čo spôsobuje zmeny, ktoré sa premietnu do pokožky, tukové, svalové a kostné zmeny.

Hlavné klinické príznaky sú: Zníženie syntézy hlavných štrukturálnych prvkov, ako je HA, kolagén a elastín, a zníženie schopnosti reparácie a obnovy bunkového tkaniva. Oba procesy spôsobujú stratu turgoru kože, ako je výskyt mimických liniek a vrások. Zmena rozloženia tuku, ktorá vedie k ptóze a strate takzvaného „trojuholníka mladosti“.

Medicínske riešenia proti starnutiu Mesoestetic ® bojujú proti viditeľným známkam starnutia, pričom pôsobia na hlavné biologické bunkové procesy, ako aj na redistribúciu objemov zmenených počas tohto procesu.

naše linky

Lekárske ošetrenie proti starnutiu

injektor mct

mesofiller®

mesofiller® je rad plne zosieťovaných dermálnych výplní z kyseliny hyalurónovej získaných prostredníctvom exkluzívnej technológie DENSIMATRIX®, zložených z troch diferencovaných reologických profilov, ktoré sa prirodzene prispôsobujú tkanivu a pokrývajú viaceré indikácie, čím sa zaisťuje maximálna účinnosť, bezpečnosť a odolnosť v tkanive.

mesohyal™

mesohyal™ je najrozsiahlejšia rada zdravotníckych produktov na intradermálne podanie (trieda III) s označením CE pre bezpečné a účinné estetické ošetrenie.

mesopeel®

mesopeel® je najpokročilejší rad chemických peelingov navrhnutých pre profesionálov, ktorí požadujú bezpečné, efektívne, všestranné a adaptabilné produkty, aby poskytli exponenciálny a personalizovaný výsledok.