Gynekologicko-estetické ošetrenia zaznamenali rastúci celosvetový dopyt a stali sa jednou z najrýchlejšie rastúcich disciplín, pretože ženy hľadajú riešenia na nápravu nedokonalostí v intímnej oblasti.

Intímna hyperpigmentácia je rastúcim problémom. Negatívny vplyv na fyzickú a psycho-emocionálnu pohodu pacientky vedie k zvyšujúcim sa konzultáciám v každodennej gynekologickej praxi.

Pigmentácia v intímnej oblasti má multifaktoriálny pôvod: starnutie tkaniva, genetická predispozícia a vonkajšie faktory, ako je trenie pokožky, depilácia, nosenie tesného oblečenia a hormonálne zmeny (v dôsledku používania antikoncepcie, tehotenstva atď.), Môžu spôsobiť stmavnutie intímnej oblasti.

Mesoestetic ukazuje jedinečnú metódu na korekciu pigmentačných nedokonalostí v rámci jediného klinického sedenia a zlepšenie kvality, turgoru a vzhľadu intímnej oblasti špeciálne formulovanej tak, aby bola účinná a rešpektovala vlastnosti pokožky v tejto oblasti.®

Dermamelan Intimate je metóda depigmentácie proti starnutiu, ktorá poskytuje nápravný, regulačný účinok a dosahuje účinný výsledok v krátkodobom a dlhodobom horizonte na korekciu hyperpigmentácie:®

  • genitálno-perineálna oblasť
  • perianálna oblasť
  • Mons Pubis
  • vnútorné stehná a slabiny

Nová dermamelanová metóda obsahuje jedinečnú kombináciu účinných látok s depigmentačnou účinnosťou v kombinácii s pôsobením na zápalovú zložku, ktorá charakterizuje mnohé hyperpigmentácie a viditeľné zlepšenie kvality pokožky, turgoru a zadržiavania vody v oblasti:®

[Meso] intímny systém® vyvinutý výhradne spoločnosťou Mesoestetic® kombinuje 6 inovatívnych účinných látok s doplnkovým synergickým účinkom. Jeho systém zapuzdrenia lipozómov poslednej generácie poskytuje maximálnu účinnosť

[GL] Inflamm® prispieva k kontrole účinkov zápalového stavu, zvyšuje progresívnu depigmentáciu a podporuje obranné mechanizmy na obnovenie rovnováhy pokožky, čím sa znižujú reakcie z precitlivenosti.

výsledky in vivo

Klinické štúdie účinnosti podporujú úspech liečby vo všetkých typoch kože a typoch hyperpigmentácií. Viditeľné výsledky v jednej relácii.

výsledky in vitro

100% INHIBÍCIA MELANÍN SYNTETIZÁTORA

Schopnosť [mezo] intímneho systému® inhibovať produkciu melanínu bola hodnotená v kultúrach inmelanocytov:

[Meso] intímny systém dokazuje jeho účinnosť pri inhibícii syntézy melanínu. Po 48 hodinách expozície [mezo] intímnemu systému sa hladiny melanínu vrátia na východiskovú hodnotu.®

-88% UVOĽNENIE IL-6

Protizápalová kapacita [GL] Inflammu® sa hodnotila meraním markera IL-6 v kultúre melanocytov.

[GL] Inflamm® dokazuje jeho účinnosť regulujúcu IL-6, cytokín s prozápalovou aktivitou.

Po 48 hodinách expozície [GL] Inflamm® sa uvoľňovanie zápalových látok znižuje o 88%.

LIPOZOMÁLNE ÚČINNÁ LÁTKA UVOĽŇUJE 8-KRÁT VIAC ÚČINNEJ LÁTKY AKO NELIPOZOMÁLNE AKTÍVNA ZLOŽKA.

Hodnotila sa vehikulačná kapacita lipozomálnych účinných látok pri porovnaní ich zvýšeného prieniku do nadržanej a bazálnej vrstvy.

Lipozomálne aktívna zložka vykazuje koncentráciu až 8-krát vyššiu v najvnútornejšej vrstve epidermy, cieľovej vrstvy účinnej látky, kde má priaznivé účinky na bunky.

Intímny balíček Dermamelan®

PROFESIONÁLNE RIEŠENIA NA KONTROLU PIGMENTOV INTÍMNE

Korekčná a regulačná depigmentačná metóda, ktorá v krátkodobom a dlhodobom horizonte prináša účinný výsledok na korekciu hyperpigmentácie vo vonkajšej intímnej oblasti, vnútorných stehnách a slabinách.