Škvrny na koži sú bežným problémom, ktorý spúšťa viacero faktorov a ich vlastnosti a liečba sa líšia v závislosti od typu škvrny, veku a typu pokožky.

V mesoestetic ® sme špecialisti na depigmentáciu pokožky. Viac ako 30 rokov neustáleho hľadania inovácií v tejto oblasti nám umožnilo ponúkať konsolidované, uznávané riešenia depigmentácie, ktoré podporujú naše vedúce postavenie.

Zdravotníckym odborníkom sprístupňujeme celý rad riešení na depigmentáciu a klinické znalosti a protokoly potrebné na liečbu akéhokoľvek typu hyperpigmentácie kože s maximálnou účinnosťou, bezpečnosťou a spokojnosťou pacienta.

Objavte naše mesoestetic ® lekárske depigmentačné riešenia a staňte sa referenčným centrom depigmentácie.

naše lekárske depigmentačné ošetrenia

dermamelan® intímne balenie

Korekčná a regulačná metóda depigmentácie, ktorá prináša efektívny krátkodobý a dlhodobý výsledok na korekciu hyperpigmentácie vo vonkajšej intímnej oblasti, na vnútornej strane stehien a v slabinách.

dermamelan® balenie

špičková svetová lekárska depigmentačná liečba. Jeho unikátne a inovatívne zloženie bezpečne a účinne odstraňuje existujúce škvrny a zabraňuje ich opätovnému objaveniu, pričom ich udržiava pod kontrolou pre dlhotrvajúci výsledok.

dermalen