Starnutie pokožky je postupný proces, ktorý sa prejavuje ako séria porúch vzhľadu a textúry pokožky.

Podľa stupnice definovanej Dr. Glogauom možno starnutie pokožky klasifikovať do štyroch stupňov, čo odráža závažnosť epidermálneho a dermálneho poškodenia.

So štyrmi štádiami starnutia sa musí zaobchádzať diferencovane a postupne. Na tento účel má mezoestetikum® špecifické antiagingové liečby, ktoré poskytujú preventívnu aj paliatívnu odpoveď prispôsobenú každému z nich.

naše značky proti starnutiu

age element®

Environmentálne podmienky, skúsenosti a životný štýl sú hlavnými aktivátormi epigenetických mechanizmov a zároveň podporujú a urýchľujú hlavné viditeľné známky veku. Najnovšie vedecké poznatky sú navrhnuté tak, aby pôsobili na tieto epigenetické zmeny a resynchronizovali prirodzené procesy ochrany a opravy pokožky.

GENESIS
S TECHNOLÓGIOU SMARTDRIVITY™

genesis by mesoestetic® predstavuje budúcnosť medicínsko-estetických zariadení ako jediné zariadenie, ktoré obsahuje technológiu SmartDrivity ™.

M.Pen
ULTIMATE MICRONEEDLING BY MESOESTETIC®

m.pen[pro] is the new device developed to afford spectacular results safely and effectively. Headpiece movement is automatic, constant and perpendicular to the skin, contributing to its recovery.

Meso.prof
TRANSEPIDERMÁLNE ROZTOKY MESOESTETIC®

Meso.prof je najširšia škála riešení pre transepidermálne aplikácie na vykonávanie kombinovateľných, bezpečných, efektívnych kozmetické ošetrenia. Formulácie so špecifickými, vybranými aktívnymi zložkami na účely ošetrenia všetkých typov estetických obáv o tvár, telo a vlasy.

Mesoéclat®

balenie

Profesionálne ošetrenie pre okamžité omladenie pokožky.

globálny eyecon®

profesionálny liečebný program špecifický pre očné kontúry

Špecifické profesionálne ošetrenie na boj proti známkam starnutia a únavy očného okolia. Očný obrys je obzvlášť citlivá oblasť, ktorá má odlišné anatomické vlastnosti, čo vysvetľuje, prečo musí byť ošetrenie špecifické.