Estetická, regeneračná a funkčná gynekológia je novovznikajúca medicínska špecializácia, ktorá sa zaoberá problémami týkajúcimi sa zdravia, pohody a intímnej stránky žien. Ako sa tradične uvádza, tieto stavy sú bežné počas štádia podnebia v živote ženy, pretože estrogény zohrávajú dôležitú úlohu pri ich vzhľade.

Častá je najmä vulvovaginálna atrofia, ktorá postihuje vonkajšie genitálie aj dolný urogenitálny trakt a ktorej najčastejšími príznakmi sú suchosť pošvy, nedostatok lubrikácie alebo výskyt recidivujúcich zápalov pošvy v dôsledku zmien pH. To všetko má priamy vplyv na sexuálnu funkciu žien a ich urogenitálne a intímne zdravie.

Okrem toho, ďalšie faktory ovplyvňujú vzhľad a funkčnosť vonkajšej oblasti, ako je strata objemu tkaniva, tkanivový tuk a hyperpigmentácia kože.

V mesoestetic® pracujeme na obnovení pohodlia a kvality života žien zlepšením funkčnosti a pohodlia a tým aj obnovením kvality ich života.

naše liečby
estetická gynekológia

dermamelan® intimate

balenie

Korekčná a regulačná metóda depigmentácie, ktorá prináša efektívny krátkodobý a dlhodobý výsledok na korekciu hyperpigmentácie vo vonkajšej intímnej oblasti, na vnútornej strane stehien a v slabinách.