špecialisti na depigmentáciu

V spoločnosti mesoestetic® sme odborníkmi na depigmentáciu. Viac ako 30 rokov výskumu v tejto oblasti a skúsenosti tisícov pacientov po celom svete z nás robia referenčnú spoločnosť.

Inovácia potvrdená dvoma patentmi

Naše znalosti a používanie nových technológií v tomto vývoji nás viedli k predloženiu dvoch nových patentov, ktoré potvrdzujú jedinečnosť dermamelanu®.


vynikajúce klinické výsledky

Testovaný na všetkých typoch škvŕn, dermamelan® preukázal vysokú účinnosť a bezpečnosť pri všetkých typoch kožných škvŕn.


vysoká spokojnosť pacienta

Progresívne ošetrenie, ktoré poskytuje viditeľné výsledky od prvých týždňov a dlhodobo udržuje rovnomernosť a kvalitu pokožky.

Skúsenosti s dermamelanom® a klinické prípady

Výsledky našich pacientov sú najlepším dôkazom jeho účinnosti

predtýmpo

„Predtým som podstúpil laser a peeling a výsledky trvali jeden mesiac. S dermamelanom® , po troch týždňoch som začal vidieť výsledok a o rok neskôr je moja pokožka stále rovnomerná a žiarivejšia. Vrelo odporúčam.“

Lili, 38 rokov

„Moje škvrny vo mne vyvolali nepríjemné pocity a na ich maskovanie som použila make-up. Po ošetrení škvrny zmizli, nemám ich a teraz je moja pokožka pevná, hladká a žiarivejšia.“

Daniela, 39 rokov

„Po mesiaci a pol boli moje škvrny oveľa lepšie a po 3 mesiacoch od začatia liečby sa zdalo, že som o 10 rokov mladší! Naučil som sa vždy používať fotoprotektor.“

Diana, 40 rokov

„Predtým som skúšal šupky, ale nemajú nič spoločné s výsledkami dermamelanu® . O týždeň som si už všimol, že moje škvrny sú rozmazané a teraz moja pokožka vyzerá ako nová, s vysokým žiarivosťou. Odporučil by som to.“

Sandra, 39 rokov

Dermamelan® patentované vzorce

Vďaka našim poznatkom a najnovšiemu vedeckému výskumu a uplatneniu nových technológií pri jeho vývoji sme boli schopní vyrobiť produkt s vysoko inovatívnym komponentom na čele depigmentácie.

dva patenty, ktoré podporujú jeho inováciu

[SYN] pigmentarget®

Použitím umelej inteligencie a veľkých dát sme boli schopní vyvinúť exkluzívny komplex s 3 aktívnymi zložkami, ktoré boli vybrané a formulované v optimálnych koncentráciách s cieľom poskytnúť účinnú odpoveď proti hyperpigmentácii.

melaphenón®

Vlastný molekulárny dizajn. Jeho molekulárna a konformačná štruktúra ponúka vysokú bezpečnosť a špecifickosť pri regulácii melanogenézy.

vehikulačné systémy pre maximálnu účinnosť účinných látok

nanovezikuly

Selektívne prenášajú a uvoľňujú zložky, aby podporili interakciu s cieľom liečby.

iontoforéza

Zvyšuje priepustnosť pokožky vytváraním mikrokanálov, ktoré absorbujú zložky.

Akčný mechanizmus Dermamelanu®

Dermamelan® bol vyvinutý tak, aby pôsobil na hlavné kľúčové ciele v procese hyperpigmentácie kože:

Intenzívne nápravné opatrenia: Intenzívne pôsobí na nahromadený melanín aktiváciou obnovy buniek a zlepšením bariérovej funkcie.

Duálny regulačný účinok: pôsobí tak, že zvráti bunkové procesy zodpovedné za hyperpigmentáciu synergickým a komplementárnym spôsobom a dlhodobo kontroluje nadmernú stimuláciu syntézy melanínu.

  • Intracelulárny regulačný účinok:
    Riadi mechanizmy pigmentácie v melanocytoch.
  • Medzibunkový regulačný účinok: Pôsobí reguláciou hlavných zložiek spojených s melazmou:
    Cievna zložka, zápalová zložka a hormonálna zložka. Pôsobí tiež tak, že chráni štrukturálne proteíny pokožky, čím zlepšuje jej kvalitu, hydratáciu a pevnosť.

Dermamelan® metóda

Metóda dermamelan® pozostáva zo 4-mesačného protokolu.

v konzultačnej fáze
4 hodiny

Intenzívna depigmentácia.
Synergia medzi novými profesionálnymi receptúrami a produktmi umožňuje kratšie expozičné časy a vyššiu klinickú účinnosť a bezpečnosť.

Doma fáza
4 mesiace

Kontinuálna depigmentácia, intenzívna regulácia.
Kombinácia troch domácich vzorcov poskytuje nepretržité a postupné pôsobenie na miestach pre komplexnejší a dlhodobejší výsledok.