Štúdiom viacerých zmien siluety a pochopením spúšťačov, ktoré ovplyvňujú jej vývoj, sme v mezoestetike® vyvinuli novú generáciu riešení tela so vzorcami prispôsobenými každej potrebe a každej indikácii. Synergická kombinácia špecifických vzorcov, textúr a aplikačných systémov na spracovanie hlavných zmien siluety individualizovaným spôsobom.

Domáci režim IN & OUT na ošetrenie šiestich špecifických oblastí (nohy, brucho a boky, zadok, ruky, dvojitá brada a prsia), ktorý umožňuje zlepšiť a zlepšiť výsledky profesionálnych ošetrení v kabíne.

bodyshock®

 RIEŠENIA PRE INTEGRÁLNU REMODELÁCIU POSTAVY

Liečba, ktorá je 100% prispôsobiteľná vašim potrebám a ktorá pôsobí na 6 strategických oblastí vášho tela: nohy, brucho a boky, zadok, ruky, dvojitá brada a prsia, účinná a dlhotrvajúca.

Genesis
WITH SMARTDRIVITY™ TECHNOLOGY

genesis by mesoestetic® represents the future of medical-aesthetic equipment being the only device that incorporates SmartDrivity ™ technology.

M.Pen
ULTIMATE MIKRONEEDLING OD MESOESTETIC®

m.pen[pro] je nové zariadenie vyvinuté tak, aby poskytovalo úžasné výsledky bezpečne a efektívne. Pohyb hlavičky je automatický, konštantný a kolmý na pokožku, čo prispieva k jej zotaveniu.

Meso.prof

TRANSEPIDERMÁLNE ROZTOKY MEsOESTETIKOM®

Meso.prof je najširšia škála riešení pre transepidermálne aplikácie na vykonávanie kombinovateľných, bezpečných, efektívnych kozmetické ošetrenia. Formulácie so špecifickými, vybranými aktívnymi zložkami na účely ošetrenia všetkých typov estetických obáv o tvár, telo a vlasy.