Rad formulovaný tak, aby zabránil dehydratácii

Dehydratácia je prechodný stav pokožky, ktorý môže postihnúť všetky typy pokožky (suchú, mastnú a zmiešanú) a vyznačuje sa nedostatočnou prítomnosťou vody v epiderme.

Voda je jednou z hlavných zložiek pokožky. Poskytuje turgor a elasticitu a pomáha zachovať integritu bariérovej funkcie a tým aj jej ochrannú funkciu. V optimálnych podmienkach je v stratum corneum, čo je najpovrchnejšia vrstva pokožky, medzi 10 % a 20 % vody, ale keď sa prirodzené mechanizmy zodpovedné za udržiavanie úrovne hydratácie pokožky zmenia faktormi, ako je vek, stres, hormonálne zmeny, faktory vonkajšieho prostredia a pod., spôsobujú mdlú pokožku, nepravidelnú štruktúru, pnutie, hlbšie vrásky a dokonca aj šupinatenie a citlivosť pokožky.

mesoestetic® vyvinul rad riešení, ktoré presahujú rámec hydratácie: hydratačné roztoky. V dôsledku pochopenia všetkých mechanizmov, ktoré sa podieľajú na procese hydratácie pleti, ponúkame riešenia, ktoré vyhovujú potrebám každého typu pleti s cieľom predchádzať dehydratácii a udržiavať pleť v optimálnych funkčných a estetických podmienkach.

naše hydratačné produkty

ha densimatrix

Koncentrát kyseliny hyalurónovej, ktorý poskytuje hydratačné, proti starnutiu, vypĺňajúce účinky. Pomáha zvyšovať hydratáciu a šťavnatosť, zabraňuje dehydratácii a chráni pred predčasným starnutím. Umožňuje redukovať a korigovať nedokonalosti spôsobené starnutím, ako sú vrásky, mimické linky, nedostatok elasticity a pevnosti. Určené pre všetky typy pleti.

hydravitálna maska


Intenzívna hydratačná maska ​​pre suchú a dehydrovanú pleť.

hydra-vital light

Osviežujúci a revitalizačný hydratačný gél-krém. Poskytuje krátkodobú a dlhodobú hydratáciu a zároveň chráni pred vonkajšími útokmi, ako je znečistenie. Okamžite poskytuje pocit sviežosti, hebkosti a pohodlia. Normálna, zmiešaná a mastná pleť.

hydra-vitálny faktor k


Bohatý hydratačný a výživný krém s vitamínom E pre normálnu a suchú pleť. Obnovuje úroveň výživy a vlhkosti potrebnú na rekonštrukciu hydrolipidickej vrstvy a chráni pred vonkajšími agresiami zodpovednými za predčasné starnutie. Výsledkom je hydratovaná, hladšia, elastická a chránená pokožka.

zistite viac o hydratácii tváre

časopis mesoestetic®