estetické riešenia

užite si rozmaznávanie v miestnosti na kozmetické procedúry

Tieto ošetrenia aplikované profesionálmi v kozmetických centrách sú prispôsobené a prispôsobené každému človeku .

Produkt sa aplikuje lokálne (na kožu) a protokoly zahŕňajú fázy prípravy, liečby, údržby, prevencie a následného sledovania.

Máme širokú škálu protokolov na riešenie rôznych problémov.

riešenia pre každú potrebu

depigmentácia
Kožné škvrny a hyperpigmentácia

Škvrny na koži sú bežným problémom, ktorý spúšťa viacero faktorov a ich vlastnosti a liečba sa líšia v závislosti od typu škvrny, veku a typu pokožky.

V mesoestetic® sme špecialisti na depigmentáciu pokožky. Viac ako 30 rokov neustáleho hľadania inovácií v tejto oblasti nám umožnilo ponúkať konsolidované, uznávané riešenia depigmentácie, ktoré podporujú naše vedúce postavenie.

Objavte mesoestetic® depigmentačné riešenia a ošetrenia, riešenia, ktoré pomáhajú udržiavať škvrnu pod kontrolou a zabraňujú vzniku nových škvŕn.

anti-aging
starnutie pleti

t mesoestetic® vyvíjame riešenia proti starnutiu , ktoré pôsobia na epigenetické markery zodpovedné za starnutie pokožky, pôsobia proti jeho príznakom a zvýrazňujú krásu v každej fáze života.


aknózna
mastná aknózna pleť

Ošetrenia vyvinuté na kontrolu pleti so sklonom k ​​akné a seboroe.

starostlivosť o telo
anticelulitídne a redukčné roztoky

Vedecké inovácie dosahujú pretvarovanie tela vďaka ultra koncentrovaným aktívnym látkam, s ktorými bol navrhnutý rad produktov bodyshock, pôsobiacich na najtypickejšie estetické zmeny tela.


citlivá pokožka
upokojuje a zjemňuje

mesoestetic má rad riešení špeciálne vyvinutých na upokojenie a vyhladenie reaktívnych prejavov súvisiacich s citlivosťou pokožky a na obnovenie pohodlia a pohody pokožky.

hygiena tváre
čistiace roztoky

čistiaci roztok je nová generácia čistiaceho prostriedku na tvár s postbiotikami, ktorý poskytuje účinný čistiaci účinok, podporuje rovnováhu pH a kožnú flóru a chráni pokožku pred znečistením životného prostredia.

riešenia starostlivosti o vlasy
proti vypadávaniu vlasov

tricology je kúra proti vypadávaniu vlasov s revitalizačným a regeneračným účinkom, ktorá pôsobí na vlasy a vlasovú pokožku tak, že zabraňuje vypadávaniu vlasov, podporuje ich rast a posilňuje ich, zvyšuje množstvo a kvalitu vlasov a navracia im zdravý a lesklý vzhľad.

vačky a kruhy pod očami
kontúra očí

Zoznámte sa s našimi anti-aging ošetreniami špeciálne pre oblasť očných kontúr, ktoré zabraňujú a korigujú vrásky a mimické linky a kruhy a vačky pod očami.


peelingové roztoky
peeling na tvár

Ošetrenia, ktoré urýchľujú obnovu pleti, vyhladzujú nedokonalosti, zjemňujú textúru a zvyšujú jej žiarivosť a jas.


hydratácia
hydratácia suchá pokožka

obnovuje optimálnu úroveň hydratácie s cieľom vrátiť pokožke plnú funkčnosť, hladkosť, pružnosť a zdravý a žiarivý vzhľad.

Je veľmi dôležité, aby ste našli odborníka, ktorému dôverujete, aby analyzoval vaše obavy a váš prípad a ktorý vám môže navrhnúť najvhodnejšiu liečbu.