Na dosiahnutie najlepších výsledkov je nevyhnutná dobrá domáca rutina .

Navrhnite si rutinu tváre pomocou týchto 4 krokov:

identifikovať

Prvým krokom je určiť typ pleti a identifikovať všetky problémy, ktorým chcete predchádzať a/alebo ich liečiť.

hygiena tváre

Je nevyhnutné čistiť si pokožku každý deň, aby sa uvoľnili všetky nahromadené toxíny, podporila regenerácia pokožky a uľahčila penetrácia následne aplikovaných aktívnych zložiek.

liečba

Dobrá hydratácia je najdôležitejšou starostlivosťou pre udržanie funkčnosti a vzhľadu vašej pokožky.

Potom môžete začleniť a skombinovať ďalšie produkty proti starnutiu, antioxidanty, produkty proti znečisteniu, škvrnám, akné, citlivosti atď. alebo sa rozhodnúť pre jednoduchšiu rutinu. Záleží na vašich preferenciách!

ochrana pred slnkom

Na záver ďalší zásadný krok: ochrana pred slnkom . Výber širokospektrálneho opaľovacieho krému (s minimálne SPF 50+ a ochranou proti UVB, UVA, HEV a IR žiareniu) je kľúčový pre prevenciu predčasného starnutia.

riešenia pre každú potrebu

depigmentácia
Kožné škvrny a hyperpigmentácia

Škvrny na koži sú bežným problémom, ktorý spúšťa viacero faktorov a ich vlastnosti a liečba sa líšia v závislosti od typu škvrny, veku a typu pokožky.

V mesoestetic® sme špecialisti na depigmentáciu pokožky. Viac ako 30 rokov neustáleho hľadania inovácií v tejto oblasti nám umožnilo ponúkať konsolidované, uznávané riešenia depigmentácie, ktoré podporujú naše vedúce postavenie.

Objavte mesoestetic® depigmentačné riešenia a ošetrenia, riešenia, ktoré pomáhajú udržiavať škvrnu pod kontrolou a zabraňujú vzniku nových škvŕn.

anti-aging
starnutie pleti

Starnutie pokožky je postupný proces, ktorý sa prejavuje ako séria porúch vzhľadu a štruktúry pokožky. Podľa stupnice definovanej Dr. Glogauom možno starnutie kože klasifikovať do štyroch štádií, ktoré odrážajú závažnosť epidermálneho a dermálneho poškodenia.

K štyrom štádiám starnutia je potrebné pristupovať odlišne a postupne. Na tento účel má mesoestetic® špecifické ošetrenia proti starnutiu, ktoré poskytujú preventívnu aj paliatívnu odpoveď prispôsobenú každému z nich.


aknózna
mastná aknózna pleť

Mastná pleť so sklonom k ​​akné vykazuje nadprodukciu mazu, rozšírené póry, zhrubnutý povrch, nerovnomernú textúru a vyššiu náchylnosť na vznik nedokonalostí.

Ich vlastnosti si vyžadujú špecifické kozmetické produkty, ktoré pomáhajú regulovať množstvo mazu a odleskov, zabraňujú upchávaniu pórov a množeniu baktérií a zlepšujú textúru a obnovu pokožky.

mesoestetic® má celý rad riešení na ošetrenie mastnej pleti so sklonom k ​​akné. Produkty vyvinuté v spolupráci so špecializovanými dermatológmi a formulované z poslednej generácie olejov regulujúcich, exfoliačných, keratolytických a antimikrobiálnych aktívnych zložiek.


starostlivosť
slnečné žiarenie

Vystavovanie sa slnku môže byť pre telo prospešné. Pokožka však nemá prirodzenú schopnosť filtrovať všetky účinky príležitostného alebo kumulatívneho nadmerného pôsobenia na telo. Slnečné žiarenie preniká v rôznych hĺbkach kože a spôsobuje rozdielne biologické účinky; spúšťajú oxidačné procesy, ktoré spôsobujú predčasné fotostarnutie, vznik škvŕn atď.

starostlivosť o telo
redukcie a anticelulitída

Nová generácia riešení s receptúrami prispôsobenými každej potrebe a indikácii, ktoré individuálne upravujú hlavné zmeny siluety.

Komplexný protokol starostlivosti o telo, ktorý zahŕňa nasledovné: bodyshock® je profesionálna liečba a domáca rutina 100% prispôsobená potrebám každého pacienta; a Grascontrol®, rad doplnkov stravy, ktoré maximalizujú výsledok.


citlivá pokožka
upokojuje a zjemňuje

Pre citlivú alebo senzibilizovanú pokožku je charakteristická zmenená kožná bariéra, ktorá spôsobuje nadmernú reaktivitu voči vonkajším faktorom. To spôsobuje príznaky, ako je začervenanie, svrbenie, napätie, pálenie, krehkosť kapilár a silná citlivosť v prípade akejkoľvek fyzickej agresie.

mesoestetic® má rad riešení špeciálne vyvinutých na upokojenie a vyhladenie reaktívnych príznakov súvisiacich s citlivosťou pokožky a navrátenie komfortu a pohody pokožke. Receptúra ​​s vysokou toleranciou pre najcitlivejšiu a jemnú pokožku.

hygiena tváre
čistiace roztoky

Povrch pokožky je nevyhnutnou komunikačnou membránou a ochrannou bariérou, ktorá je neustále vystavená vonkajším faktorom, ktoré ovplyvňujú jej rovnováhu a menia jej vzhľad: matný tón, nedokonalosti, nepravidelná štruktúra alebo predčasné starnutie.

čistiace roztoky sú novou generáciou čistiacich prostriedkov na tvár s postbiotikami, ktoré poskytujú účinný čistiaci účinok, zlepšujú pH a rovnováhu flóry v pokožke a chránia pokožku pred znečistením životného prostredia. Textúry a aktívne zložky špecifické pre potreby všetkých typov pleti.

Rad vyvinutý pre odborníkov v starostlivosti o tú najnáročnejšiu pleť.

riešenia starostlivosti o vlasy
proti vypadávaniu vlasov

Vypadávanie vlasov je bežný problém postihujúci mužov a ženy, ktorý sa vyznačuje zvýšenou slabosťou vlasov vedúcou k strate objemu a kvality vlasov.

Tricology je kúra proti vypadávaniu vlasov s opravným a revitalizačným účinkom, ktorá pôsobí na vlasy a vlasovú pokožku tak, aby zastavila vypadávanie, podporila rast a posilnila ich, zlepšila ich kvalitu a množstvo a vrátila im zdravý, žiarivý vzhľad.

vačky a kruhy pod očami
kontúra očí

Očné kontúry sú obzvlášť chúlostivá oblasť, ktorá má odlišné anatomické vlastnosti, čo vysvetľuje, že ošetrenie musí byť špecifické.

mesoestetic® má špecifické antiagingové ošetrenia pre oblasť očných kontúr, ktoré zabraňujú a korigujú vrásky a mimické linky, vačky a kruhy pod očami.


peelingové roztoky
peeling na tvár

Naša pokožka sa obnovuje a regeneruje prirodzene každých 28 dní. Tento proces obnovy sa s vekom stáva pomalším a nepravidelnejším. V dôsledku toho sa na povrchu pokožky ukladajú odumreté bunky, ktoré spôsobujú výskyt kožných porúch, ako sú: rozšírené póry, vrásky, matný tón, akné, škvrny atď.

mesoestetic® ponúka domáce riešenia, ktoré urýchľujú obnovu pleti vďaka prítomnosti exfoliačných zložiek v špecifických koncentráciách v ich zložení, ktoré umožňujú obnoviť pleť, redukovať nedokonalosti, zjemňovať textúru a zvyšovať jas a žiarivosť.


hydratácia
hydratácia suchá pokožka

Nedostatok hydratácie je prechodný stav pokožky, ktorý môže postihnúť všetky typy pleti a je charakterizovaný prítomnosťou nedostatočného množstva vody v epiderme, čo má za následok matnú, drsnú, napnutú pokožku a dokonca zahŕňa šupinatenie a citlivosť pokožky.

mesoestetic® má celý rad riešení na obnovenie optimálnej úrovne hydratácie s produktmi prispôsobenými potrebám všetkých typov pleti, aby sa vrátila k jej plnej funkčnosti, hladkosti, pružnosti a zdravému, žiarivému vzhľadu.