zvyšuje hydratáciu

Zlepšuje funkčnosť vaginálnej sliznice, čím znižuje nepohodlie spojené so suchosťou.

zvyšuje hrúbku tkaniva

Podporuje regeneráciu tkaniva , znižuje problémy s trením.

zlepšuje pohodlie a pohodu

zväčšuje objem v erotogénnych oblastiach, upokojuje trenie a znižuje bolesť pri pohlavnom styku .

posilňuje ochrannú funkciu

Vypĺňa a obnovuje objem v tkanive veľkých pyskov, aby sa zachovala ich ochranná funkcia a zlepšil sa ich vzhľad.

čo je mesofiller ® sensitive?

mesofiller® sensitive je ordinačné ošetrenie so sieťovanými roztokmi kyseliny hyalurónovej . Poskytuje efektívne riešenia estetických, regeneračných a funkčných problémov v ženskej intímnej oblasti.

čo je kyselina hyalurónová?

Kyselina hyalurónová je esenciálna molekula , ktorá sa prirodzene nachádza v pokožke. Kyselina hyalurónová je široko používaná v kozmetickej medicíne na obnovenie objemu pokožky a na liečbu viacerých stavov.

Tieto molekuly sú biotechnologického pôvodu , transformované procesom nazývaným retikulácia, výsledkom čoho je gél s viacnásobnou konzistenciou, ktorý sa prispôsobí akejkoľvek ošetrovanej oblasti.

Vďaka svojej veľkej dermoafinite sa dokonale integruje do tkaniva a poskytuje bezpečné, prirodzené a trvalé výsledky len v jednom sedení .

čo je súčasťou mesofiller® sensitive ?

mesofiller® sensitive je ošetrenie, ktoré efektívne a v jedinom sedení rieši estetické, regeneračné a funkčné problémy ženskej intímnej oblasti. Liečba pozostáva z dvoch fáz, jedna v zdravotnom stredisku a druhá doma.

protokol v zdravotnom stredisku:

Jedno sedenie v kabíne, pri ktorom lekár aplikuje mesofiller® sensitive . Informácie alebo termín si môžete vyžiadať v našich zdravotníckych strediskách.

domáci protokol:

Medicínske ošetrenie v ordinácii dopĺňa domáce použitie hydragel intimnate , hydratačného gélu, prípravku, ktorý zlepšuje hydratáciu, zvyšuje elasticitu a pružnosť a navracia pohodlie a intímnu ženskú pohodu.

často kladené otázky

Ide o rýchly, nechirurgický zákrok, pri ktorom lekár vstrekuje do ošetrovanej oblasti sieťovanú kyselinu hyalurónovú.

Ide o minimálne invazívnu techniku, ktorá minimalizuje akýkoľvek pocit bolesti. Ak je pacient obzvlášť citlivý, môže sa predtým aplikovať anestetický krém.

Keďže liečba je minimálne invazívna, nie je čas na zotavenie. Normálna činnosť môže byť obnovená okamžite.

Aplikuje ho odborný lekár s technickými znalosťami, čo znižuje akékoľvek nežiaduce účinky, ktoré sa môžu objaviť, ako sú menšie nepohodlie, opuch, začervenanie alebo edém v mieste vpichu, symptómy, ktoré vymiznú po 48-72 hodinách.

Počas 48 až 72 hodín po ošetrení by ste sa mali vyhnúť nadmernému vystavovaniu sa slnečnému žiareniu, prirodzenému svetlu a umelému svetlu, ako aj zdrojom tepla, saunám a bazénom.

Výsledky sú viditeľné ihneď, aj keď konečné budú 6 dní po podaní, pretože predtým sa môže v danej oblasti objaviť opuch.

V závislosti od oblasti, ktorá sa má liečiť, použitého množstva a pacienta, mesofiller® sensitive zvyčajne trvá 9 až 12 mesiacov.