medicínske riešenia

najefektívnejšie riešenie

Tieto ošetrenia aplikované medicínsko-estetickými špecialistami, dermatológmi a gynekológmi v oblasti gynekológie a estetiky predchádzajú a dôkladne a účinne korigujú problémy tváre, ako aj zmeny siluety a intímnej partie.

Ide o minimálne alebo neinvazívne zákroky s rýchlou rekonvalescenciou, ktoré si nevyžadujú hospitalizáciu. V mesoestetic® ponúkame rôzne riešenia:

riešenia pre každú potrebu

depigmentácia

Zdravotníckym odborníkom poskytujeme celý rad riešení na depigmentáciu a klinické znalosti a protokoly potrebné na to, aby boli schopní liečiť akýkoľvek typ hyperpigmentácie kože s maximálnou účinnosťou, bezpečnosťou a spokojnosťou pacienta.

výplne kyselinou hyalurónovou

esoestetic® ponúka rad kompletne sieťovaných dermálnych výplní AH (kyselina hyalurónová) s vysokou všestrannosťou, odolnosťou a klinickou bezpečnosťou.


peeling

mesopeel® je široká škála chemických peelingov na profesionálne ošetrenie viacerých nedokonalostí pleti. Kompletný rad, ktorý kombinuje chemické exfolianty rôzneho charakteru, pH a aktívnych zložiek a pôsobí v rôznych hĺbkach.

intradermálne roztoky

mesohyal® je najširšia škála riešení pre intradermálne vedenie (trieda III) s označením CE na boj a proti hlavným nedokonalostiam tváre, tela a vlasov.


akné

Metóda acnelan zahŕňa riešenia vyvinuté na kontrolu aknóznej a seboroickej pleti a pozostáva z intenzívneho ošetrenia po konzultácii podporené radom domácich produktov.

intímne oblasti

V mesoestetic ponúkame esteticko-gynekologické ošetrenia vyvinuté s cieľom obnoviť funkčnosť, komfort a vzhľad intímnej oblasti a zlepšiť kvalitu života žien.

Je veľmi dôležité, aby ste našli lekára, ktorému dôverujete, aby analyzoval vaše obavy a váš prípad a ktorý vám môže navrhnúť najvhodnejšiu liečbu.