Intímna hyperpigmentácia je čoraz väčším problémom a je jedným z dermoestetických ošetrení, o ktoré je najväčší záujem. Je to preto, že stmavnutie pokožky v intímnej oblasti môže mať negatívny vplyv na kvalitu života, ovplyvňuje sebavedomie a sexuálny život.

čo je dermamelan® intimate ?

dermamelan® intimate je korekčná a regulačná depigmentačná metóda, ktorá prináša efektívny krátkodobý a dlhodobý výsledok na korekciu hyperpigmentácie genito –perineálnej zóny, perianálnej zóny, mons pubis, vnútornej strany stehien a slabín.

Komplexné riešenie vychádzajúce z rozsiahlych skúseností spoločnosti Mesoestetic v oblasti pigmentácie, ktoré dokáže v priebehu jedného sedenia korigovať pigmentové nedokonalosti a zlepšiť kvalitu, turgiditu a vzhľad intímnej oblasti, a to vďaka účinnému zloženiu šetrnému k pokožke. túto oblasť.

čo zahŕňa intímne ošetrenie dermamelan® ?

dermamelan® intimate je depigmentačná metóda proti starnutiu intímnych partií, ktorá prináša efektívny výsledok v krátkodobom aj dlhodobom horizonte v jedinom klinickom sedení.

protokol v zdravotnom stredisku:

Jediné sedenie v ordinácii, kde estetický profesionál aplikuje masku s intenzívnym depigmentačným účinkom. Informácie alebo termín si môžete vyžiadať v našich zdravotníckych strediskách.

domáci protokol:

Pokračujte v liečbe doma podľa rutiny špecifikovanej odborníkom.

dermamelan® intimate časté otázky

Ide o lokálne ošetrenie (aplikované na pleť), ktoré kombinuje jedno sedenie v ambulancii lekára s domácim kozmetickým ošetrením. Domáca liečba je kľúčom k dosiahnutiu požadovaného výsledku.

dermamelan® intimate sa vyznačuje exkluzívnym dvojitým mechanizmom na dosiahnutie výsledku, ktorý pretrváva v priebehu času a zabraňuje vzniku pigmentových škvŕn. Na jednej strane urýchľuje obnovu a olupovanie pokožky a výrazne zosvetľuje existujúce škvrny. A na druhej strane jeho regulačné opatrenie pôsobí na zdroj problému, aby sa zabránilo vzniku nových škvŕn.

Ide o proces, pri ktorom sa pokožka postupne kontrolovaným spôsobom obnovuje. Počas počiatočnej fázy a po ošetrení na klinike je koža červená a môže byť horúca, ale tento pocit je mierny a očakávaný a zmizne po 24-48 hodinách. Počas domácej fázy je menšie olupovanie normálne a oblasť môže byť občas citlivá. Tieto účinky vymiznú po aplikácii domácich produktov odporúčaných vaším odborníkom.

Keďže liečba je lokálna, nie je invazívna a prejavy s ňou spojené vám nebránia v bežnom živote. Každodenné návyky si však musíte prispôsobiť podľa potreby, aby ste dodržali domáce kozmetické ošetrenie a vyhýbali sa priamemu pobytu na slnku.

Hyperpigmentácia je výrazne znížená; avšak kdekoľvek bola škvrna, vždy bude mať tendenciu znovu sa objaviť. Z tohto dôvodu je nevyhnutné dodržiavať domáce kozmetické ošetrenie a vyhýbať sa priamemu pobytu na slnku.

Keďže ide o oblasť, kde sa možno vyhnúť priamemu slnečnému žiareniu, ošetrenie je možné vykonať kedykoľvek počas roka.

Iné ošetrenia, ako je laser alebo peeling, majú na škvrny korekčný účinok odstránením pigmentu, ktorý sa hromadí v pokožke, no nevyhnú sa ani opätovnému vzniku škvŕn. dermamelan® intímne má dvojaký účinok – korekčný a regulačný – na liečbu koreňa problému tým, že kontroluje nadprodukciu pigmentu, aby sa znovu neobjavil.